Аналіз отриманих під час опитування емпіричних даних дав можливість побудувати рейтинг соціально-політичних проблем, що непокоять населення; оцінити рівень довіри громадян до різних джерел інформації; з’ясувати громадську думку стосовно системи охорони здоров’я та якості медичних послуг в Україні; визначити рівень довіри населення до вітчизняного виробника ліків, а також чинники, що впливають на вибір ліків. Поряд із іншими питаннями досліджувалося уявлення населення про необхідність і складові реформування системи охорони здоров’я.
Методи дослідження:
- Загальнонаціональне репрезентативне опитування дорослого населення України методом індивідуального інтерв’ю („віч-на-віч”). Всього 2007 респондентів. Помилка репрезентативності не перевищує 2,2%.
- Індивідуальні інтерв’ю („віч-на-віч”) з лікарями державних лікувальних закладів різного профілю (районних поліклінік, міських та районних лікарень, пологових будинків, діагностичних центрів, сільських амбулаторій, ФАПів, лікарів невідкладної допомоги, станцій переливання крові, клінічних лабораторій). Всього опитано 104 особи.
Територіальне охоплення: усі регіони України.
Інші дослідження
Дослідження з питань впровадження інструментів електронної демократії через платформу E-DEM
Замовник: Фонд Східна Європа
Оглядові дослідження за методикою «безпечна громада (безпечне місто)»
Замовник: МБФ «Українська фундація громадського здоров’я», ГО «Станично-Луганський центр регіонального розвитку «Міцна громада»
Оцінка ґендерної обізнаності серед медичних працівників в Україні
Замовник: ТОВ «Делойт Консалтинг»
Фінальне опитування з питань громадського сприйняття та ставлення до ґендерно-зумовленого насильства щодо жінок в Донецькій, Луганській та Запорізькій областях
Замовник: Замовник: Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки)