Дослідження проводилося на підготовчому етапі з розробки програмного документу «Національна політика медичного обслуговування ветеранів АТО/ООС». Ця робота проводилась у рамках проєкту, що впроваджувався МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» за підтримки Програми розвитку ООН в Україні у партнерстві із Міністерством у справах ветеранів та Українським центром охорони здоров’я.

Дослідження мало на меті аналіз доступності та задоволеності ветеранів АТО/ООС медичною допомогою в Україні. Його результати в подальшому використовувалися для розробки пакету проєктів нормативно-правових актів, необхідних для забезпечення ефективного впровадження Національної політики медичного обслуговування ветеранів АТО/ООС.

Географія дослідження: Миколаївська, Харківська і Хмельницька області.

У ході дослідження поєднувались кількісні та якісні соціологічні методи збору даних.

  1. Напівструктуровані інтерв’ю із ветеранами АТО/ООС і лікарями, які мають досвід надання медичних послуг ветеранам. Загалом опитано 200 ветеранів АТО/ООС і 100 лікарів.
  2. Глибинні інтерв’ю з ветеранами АТО/ООС та членами їхніх сімей, а також із представниками установ та організацій, які надають медичні послуги ветеранам або сприяють їх наданню (лікарями, представниками органів місцевої влади, територіальних органів Міністерства у справах ветеранів, ветеранських НУО). Всього проведено 40 глибинних інтерв’ю.

Інші дослідження

Доступ жінок до послуг сексуального та репродуктивного здоров’я, попередження анемії в умовах воєнного стану на прикладі м. Полтава
2022

Доступ жінок до послуг сексуального та репродуктивного здоров’я, попередження анемії в умовах воєнного стану на прикладі м. Полтава

Замовник: БО «Благодійний фонд допомоги хворим імені Святого цілителя Пантелеймона» за фінансової підтримки ЮНІСЕФ