Навесні 2024 року наш Центр завершив дослідження ефективності зусиль держави і неурядових організацій у сприянні працевлаштуванню, підприємницькій активності та самозайнятості жінок із числа ВПО. Командою аналітикинь у складі Ірини Демченко, канд. екон. наук, Наталії Булиги, канд. соціол. наук, Ірини Терюханової, канд. екон. наук, підготовлено та презентовано наукову брошуру за результатами дослідження.
Після чого до нашого Центру звернулась міжнародна неурядова організація Helvetas Swiss Intercooperation із пропозицією допомогти з перекладом брошури англійською мовою. На думку директора українського підрозділу Helvetas Петра Баше, результати дослідження та розроблені рекомендації, адресовані як державним органам, так і неурядовим організаціям та проєктам технічної допомоги, дійсно цікаві та корисні.
Англійська версія брошури розширить коло спеціалістів, які зможуть ознайомитися з цим актуальним і корисним документом. Сподіваємось, що результати дослідження стануть у нагоді для усіх міжнародних спеціалістів, які працюють у царині економічного відновлення України.
Щиро дякуємо Helvetas Swiss Intercooperation за підтримку перекладу брошури «Дієвість політики підтримки економічної активності внутрішньо переміщених жінок як складової раннього відновлення України» англійською мовою. З нею ви можете ознайомитися тут.
Із вдячністю ми також нагадуємо, що дослідження було проведено АЦ «Соціоконсалтинг» за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.