📢 Розпочато «Моніторинг соціальної інтеграції ВПО у приймаючі громади: розробка методики, її апробація та імплементація», який реалізується ГО «Аналітичний центр “Соціоконсалтинг» у межах проєкту «Фенікс», що виконується Фондом Східна Європа за підтримки Європейського Союзу

 

Стартував новий проєкт!

Аналітичний центр «Соціоконсалтинг» радий повідомити про початок дослідницького проєкту «Моніторинг соціальної інтеграції ВПО у приймаючі громади: розробка методики, її апробація та імплементація».

🌐 Мета: посилення потенціалу органів влади та ОГС щодо формування виваженої та ґрунтованої на фактах політики у царині інтеграції ВПО.

Наша команда зосереджена на розробці та апробації на прикладі різних громад у різних регіонах України універсального інструменту моніторингу з питань соціальної інтеграції ВПО у приймаючих громадах. Ми віримо, що забезпечення адекватної соціальної інтеграції ВПО – це важливий крок у побудові справедливого та сприятливого суспільства.

💡 Що передбачає проєкт: Наша команда буде активно працювати над розробкою інструменту моніторингу з питань соціальної інтеграції ВПО. Проведемо апробацію розробленої методики (шляхом проведення національного опитування ВПО) у співпраці з зацікавленими неурядовими організаціями. Після завершення розробки та апробації ми будемо активно поширювати результати національного опитування серед стейкхолдерів та імплементувати методику у приймаючих громадах з метою покращення якості життя ВПО та забезпечення їхньої повноцінної інтеграції.

🤝 Співпраця: Ми реалізовуємо цей  проєкт у тісній співпраці з БО «100 відсотків життя Дніпровський регіон», ГО «Чернігів Європейський», ГО «Допомога та Надія», м. Ужгород. Ми відкриті до співпраці з іншими неурядовими організаціями, органами місцевого самоврядування, усіма, хто зацікавлений брати участь у розробці, апробації та імплементації Моніторингу з питань соціальної інтеграції ВПО.

📅 Будьте на зв’язку: Ми будемо активно ділитися оновленнями та результатами нашої роботи. Слідкуйте за нашими сторінками для отримання новин та цікавих матеріалів, пов’язаних з проєктом.